DIZAJNOVÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM

Úvod Aktuálna ponukaDIZAJNOVÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM
Lokalita: Chorvátsky Grob Kolaudácia: 2018

Ponúkame Vám na predaj nadčasový moderný projekt rodinného domu v lokalite Monarská Alej II v Chorvátskom Grobe - časť Čierna Voda. Rodinný dom je perfektne dispozične navrhnutý a má krásne presklenné priestory - obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou s výhľadom na záhradu a terasu. Rodinný dom má čistú výmeru 123,60 m2 + 35 m2 terasa a pozemok o výmere 600 m2. Rodinný dom sa predáva kompletne dokončený v Exkluzívnom prevedení exteriéru aj interiéru.
Exteriér - hliníkové okná s izolačným 3 sklom, exteriérové hliníkové žalúzie schované do zateplenia, špeciálny exteriérový drevený obklad stien, dlažba na terase, zateplenie domu 20 cm polystyrénom, oplotenie celého pozemku vrátane parkovacích miest pred domom.
Interiér - podlahové kúrenie v celom dome v každej izbe s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne, nadštandardné použité materiály pre výber parkiet 35 farieb, interiérových dverí 32 farieb, obklad z celého výberu v ponuke Siko kúpeľne, batérie značky Grohe, WC značky Vitra a ďalších veľmi kvalitných materiálov.

Lokalita ponúka veľmi tiché prostredie s množstvom zelene a veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou do Bratislavy - pred Obchodné centrum Zlaté piesky to je presne 7 km. Oproti tejto lokalite je Tesco a obchodné centrum MONAR kde sú rôzne prevádzky ako (bankomaty SLSP a Tatra Banka, DM drogeria, lekáreň, Zubár, Papiernictvo, Reštaurácie, Materská Škôlka a Škola a mnoho iných..)

Virtuálna prehliadka

Kuchyňa Kuchyňa

Kuchyňa

Obývačka Obývačka

Obývačka

Spáľňa Spáľňa

Spáľňa

Detská izba Detská izba

Detská izba

Interier