Rodinný dom Stupava

Úvod Realizované projektyRodinný dom Stupava

Od klienta

Keď sme sa rozhodovali ci stavat domček, či riesiť byt, boli sme v komplikovanej situacii, dve malinke deti, družstevný byt, termíny predaja, nefunkčné inzinierske siete a hlavne vyber firmy a domu, tak aby sme ho stihli rychlo a kvalitne postavit. Tehlovu stavbu sme nechceli, to bolo jedine co sme vedeli a preto sme hladali ine možnosti. O firme IQ-ekodom sme sa dozvedeli od nasho kamarata a ze preco nevyskúšať drevodom ;) boli sme pozret vzorove domy, co to sme precitali aj na internete a nakoniec sme sa rozhodli pre našu krásnu Robiniu.

So samotnou výstavbou rodinneho domu sme boli velmi spokojny, ci uz pocas upravy terenu, robenia zakladov, alebo samotnej vystavby domu. Velmi sa nam pacilo, ze pri nasich navstevach domu sa kazdy jeden pracovnik venoval svojej specializacii, a nemali problem nam vysvetlovat co sa robi..ako a dokedy. Vsetko sa uskotocnovalo v sulade s casovym harmonogramom bez meskania. Akekolvek veci co sa vyskytli pri stavbe sme riesili hned s panom Drobným a velka ustretovost bola aj zo stavbyveducim, takze ziadne nahananie a vyhovaranie a to si velmi cenime. Pracovnici firmy boli naozaj velmi flexibilny a kvalitny. Dohodnuta cena v zmluve bola dodržana pri odovzdani diela. Veľmi profesionálny prístup a akekoľvek zmeny sa riešili promptne a vždy po dohode obidvoch strán. Vrelo odporúčame dannu firmu. Pri stavbe nasho domceka sme si velmi rozumeli s panom Drobným a dodnesneho dna sme v kontakte, tak je mile ze pri stavbe domu sme ziskali aj takehoto priatela;)

Komunikacia aj teraz pri mensich problemoch je rýchla, co je pozitivne, že im nejde iba o rýchly zárobok ale hlavne o spokojnosť zákazníka a kvalitu rodinnych domov...

Ďakujeme IQ-ekodom ;)

S pozdravom rodina Remenarová