33 jarných dekorácií, ktoré rozžiaria váš domov

Úvod Blog33 jarných dekorácií, ktoré rozžiaria váš domov
Vytvorené 21. 03. 2018

Zima sa pomaličky končí. Hoc sa nájdu aj takí, ktorým bude za lyžami a snehom smutno, väčšina z nás sa teší z prvých jarných lúčov. Sú povzbudením po sivých zimných dňoch plných nepohody. Jar je všeobecne symbolom nového života, čerstvosti a sviežosti. Ak ju chcete vpustiť aj do svojho príbytku, mali by ste na to pri  výbere a výrobe dekorácií pamätať.

Jarné dekorácie sú ľahké, svieže a čisté. Dajú sa charakterizovať všetkými prívlastkami, ktoré sa nám spájajú s týmto ročným období. Prevládajú jasné farby ako je žltá, biela, jasne zelená, tyrkysová a ružová. Netreba zabúdať na živé kvety a symboly jari- kuriatka, bahniatka, či zlatý dážď. Možností pri výbere dekorácií je nekonečné množstvo. A najlepšie na tom je, že väčšinu z nich si dokážete vyrobiť sami.

8

Môžete sa rozhodnúť napríklad pre štýlový veniec na dvere a nahradiť ním ten dávno opadaný vianočný. Alebo naaranžujete kvety do starých topánok, či hrnca. Jednoduché a efektné sú rôzne DIY svietniky zo zaváracích pohárov v žiarivých farbách, či kvety zasadené do masívneho rámu na obraz.

Nech sa už rozhodnete akokoľvek, nemali by ste zabúdať na to najdôležitejšie – že vám všetky úpravy a zmeny majú prinášať radosť. A o to koniec koncov ide.

Ďalšie inšpirácie pre bývanie nájdete pravidelne priamo na našom Facebooku a Instagrame. Pridajte sa k našim fanúšikom, sledujte nás a žiadna novinka ani tip vám neunikne.